Mööbel

Idee mööblivalmistamisega tegelema hakata sündis sellest, et enda koduloomise käigus tekkisid ideed ja tunne, et miks mitte proovida endale ise teha koju mööblit.

Proovimise ja katsetamise käigus valmisid mitmed kummutid, konsoollauad, mööbliesemed elutuppa, kapid ja garderoob koos lükandustega, kirjutuslauad, voodi, vannitoa kraanikausikapid ja palju muud nipetnäpet, mis jäid silma nii sõpradele kui tuttavatele, kellele meeldis meie kodus käia ja olla.  Ei jäänud palju puudu, kui sai tehtud üht-teist juba ka kodust väljapoole. Klientide tekkides ka nimekiri laienes. Oleme teinud ka köögimööblit, treppe ning toauksi.

Meile meeldib ja on hingelähedaseks saanud skandinaavia stiili lihtne klassikaline mööbel, millesse on sisse põimitud rustikaalseid elemente. Pakume eelkõige käsistsi valmistatud täispuitmööblit, kuid loomulikult jätame kliendi enda valikul võimaluse teha mööblit ka kunstmaterjalidest. Arvestame kliendi vajaduste ja võimalustega ning proovime läheneda kliendile personaalselt.

Siit leiate mõningad meie tehtud tööd: